Panevėžio būstas Panevėžio būstas

Panevėžio būstas Panevėžio būstas

Panevėžio būstas Panevėžio būstas

Atsakomybė už rinkliavos tvarkos pažeidimus

- Transporto priemonės vairuotojas (valdytojas), padaręs numatytos rinkliavos mokėjimo tvarkos pažeidimus, atsako Administracinių teisės pažeidimų kodekso, kitų teisės aktų nustatyta tvarka.

- Nustatytos rinkliavos mokėjimo tvarkos pažeidimus fiksuoja rinkliavos operatorius tokia tvarka:

- rinkliavos mokėjimo tvarkos pažeidimas fiksuojamas darant nuotraukas arba vaizdo įrašą, kuriuose būtų pažymėti duomenys (pažeidimo vieta, data, laikas), padedantys nustatyti administracinio teisės pažeidimo faktą;

- už automobilio vairuotojo pusės stiklo valytuvo paliekamas informacinis pranešimas apie įvykdytą pažeidimą; pranešimo tekstas turi būti suderintas su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir kontrolės skyriumi;

- informacinio pranešimo kopija kartu su užfiksuotais įrodymais dėl įvykdyto administracinio teisės pažeidimo perduodama Viešosios tvarkos ir kontrolės skyriui tarpusavio suderinta tvarka ir terminu, kuris turėtų būti ne ilgesnis, kaip 3 darbo dienos.

- Rinkliavos mokėjimo tvarkos administracinių teisės pažeidimų protokolus surašo Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu įgalioti Viešosios tvarkos ir kontrolės skyriaus specialistai.

- Administracinių teisės pažeidimų bylas nagrinėja ir administracines nuobaudas už rinkliavos mokėjimo tvarkos pažeidimus skiria Administracinė komisija prie Panevėžio miesto savivaldybės tarybos.

LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 1245 straipsnyje numatyta, kad Vietinės rinkliavos už naudojimąsi savivaldybių tarybų nustatytomis vietomis automobiliams statyti nuostatuose nustatytos vietinės rinkliavos mokėjimo tvarkos pažeidimas užtraukia baudą nuo 23 iki 40 eurų.

UAB "Panevėžio būstas"
Kodas: 147146333
PVM kodas: LT471463314
Marijonų g. 36 - 3, Panevėžys
Tel./faksas 8 45 465907
El.paštas: panbustas@panbustas.lt

Darbo laikas

I -V   8.00 - 16.45 val.
V      8.00 - 15.30 val.
Pietūs:   12.00 - 12.30 val.

Avarinė tarnyba

Tarnyba iškviečiama: 8-45 46 58 21

Darbo laikas: I - VII 8.00 - 20.00